ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

10. ثبت برند جهانی و لیست کشورهای عضو آن

در امور اقتصادی و در امور بازاریابی رقابت‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید با داشتن برند بر رقبای سرسخت اقتصادی غلبه کنید. با برند می‌توانید معرف شرکت، کالا و خدمات ارائه شده خود باشید و تمامی خدمات خود را تبدیل به یک تصویر در ذهن مشتریان و مصرف کنندگان کنید. پس با برند می‌توانید معرف کالا و خدمات ارائه شده خود باشید و هم می‌توانید کالا و خدمات خود را از کالا و خدمات رقبا تمایز بخشید. با ثبت نام تجاری میزان تعهد خود را در قبال مشتریان افزایش می‌دهید زیرا آنها با داشتن تصویری در ذهن خود کالا و خدمات خود را شناخته و به شما اعتماد می‌کنند.

برند می‌تواند به شکل‌های مختلفی در ذهن‌ها جا بگیرد: حرف، عدد، شکل، رنگ، رایحه، آهنگ و. .. .. که شکل‌های برند با توجه به قوانین و فرهنگ کشورها طراحی می‌شود. این نمادها با ایجاد طرحی در ذهن اشخاص ثالث باعث به خاطر ماندن کالا و خدمات ارائه شده شما می‌شود. پس یک شرکت برای ثبت کالا و خدمات ارائه شده خود در ذهن اشخاص ثالث می‌تواند یک برند را طراحی و ثبت کند.

مراحل ثبت برند در موسسه پونل را حتما مطالعه کنید.

یک برند خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

باید به صورت قانونی قابل حمایت باشد.
تلفظ راحتی داشته باشد.
به آسانی به خاطر سپرده شود.
به آسانی قابل تشخیص باشد.
توجه و نظرها را را جلب کند.
کاربرد و استفاده‌های محصول را بیان کند.
معرف خوبی برای شرکت یا محصول باشد.
موقعیت مرتبط با محصول قابل رقابت را مشخص کند.

مزایای ثبت برند:

ازهرگونه سوء استفاده از برند جلوگیری می‌شود
برند و نام تجاری دارای اعتبار می‌شود
اعتباربخشی بین المللی به برند
مالکیت بخشیدن به برند
ایجاد سرمایه گذاری‌های در سطح جهانی و بین المللی

ثبت برند برای مدت زمان تعیین شده که ده سال است می‌باشد و پس از سپری شدن این مدت فرد حقوقی و یا حقیقی مالکیتی بر روی برند نخواهد داشت.

مدارک ثبت برند:

ثبت برند اشخاص حقیقی:
ثبت برند شخص حقیقی برای خود شخص می‌باشد.
جواز ثبت برند یا موافقت نامه یا پروانه‌ی کسب از صنف مورد نظر
کپی شناسنامه و کارت ملی
تصویرعلامت به تعداد 12عدد در ابعاد 6در6و در برگی دیگر درباره‌ی برند انتخاب شده و وصف آن
مستند بودن علامت از فرهنگ لغت
اگر علامت انتخاب شده لاتین باشد شخص دارای جواز باید کارت بازرگانی داشته باشد.

ثبت برند اشخاص حقوقی:

ثبت برند شخص حقوقی برای شرکت می‌باشد.
جواز کسب
مدارک شرکت که شامل روزنامه یا آگهی تاسیس است.
کپی شناسنامه و کارت ملی شخصی که دارای حق امضا در شرکت می‌باشد.
تصویرعلامت به تعداد 12عدد در ابعاد 6در6و در برگی دیگر درباره‌ی برند انتخاب شده و وصف آن.
امضای وکالتنامه‌ی افراد دارای حق امضا
اگر برند لاتین باشد کارت بازرگانی برابر اصل شده شناسنامه شخص حقوقی باید ارائه شود.

ثبت برند جهانی:

ثبت برند جهانی به دو شکل موافقتنامه‌های Tripsو مادرید انجام می‌شود که هریک دارای قوانین خاص خود می‌باشند. با ثبت برند جهانی می‌توانید کالا و خدمات خود را جهانی سازید البته این جمله بدین معنا نیست که برند شما در تمامی کشور‌های جهان به ثبت برسد بلکه این یک اصطلاح است و شما با ثبت جهانی برند خود از حمایت‌های مربوطه آن برخوردار خواهید شد. با ثبت جهانی برند در کنار برند ثبت شده مشخصه R می‌آید که این نماد هویت جهانی برند می‌باشد که دراری اعتبار 10ساله است و اگر شخص مایل به ادامه مالکیت خود باشد مجددا باید تمدید کند در غیر این صورت هیچ حق مالکیتی نسبت به آن دیگر ندارد. در سطح بین الملل تمامی ثبت و تغییرات در علامت‌های تجاری به ثبت در روزنامه رسمی نیازی نداشته و باید گفت که ثبت بین الملل تمامی قوانین ثبتی کشورهارا شامل می‌شود.

توافقنامه trip طبق قوانین تجارت جهانی WTO انجام می‌شود. این توافقنامه را بیش از 150کشور امضا کرده و عضو آن شده اند. ثبت برند در این توافقنامه برند را بدون هیچ واسطه‌ای در سوئیس به ثبت جهانی می‌رساند. یعنی برای ثبت برند در این توافقنامه نیازی به ثبت در کشور مبدا نیست. لازم به ذکر است که این توافقنامه را ایران امضا نکرده و عضو آن نمی‌باشد.
توافقنامه مادرید به این صورت است که شرط ثبت برند به صورت بین المللی در مرحله اول ثبت در کشود مبدا می‌باشد. برای عضویت در این سیستم اشخاص باید یک اظهارنامه بین المللی را به اداره مالکیت صنعتی تسلیم کرده و کشورها‌ی مد نظر خود را از بین 85کشوری که عضو مادرید هستند انتخاب و فعالیت خود را در در آن کشورها شروع کند تا مورد حمایت‌های لازم هم قرار گیرد.
شخص باید تقاضانامه بین المللی خود را به یکی از این 3زبان ترجمه کند: فرانسه، انگلیسی و اسپانیولی و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای از حمایت و خدمات ثبت علائم تجاری خود در کشورهای این توافقنامه بهرمند شود.

خواندن ثبت برند بین المللی (ثبت مادرید)  قبل از هر کاری به شما توصیه می‌شود.

خلاصه موافقتنامه و پروتکل مادرید

اولین اقدام جهت حمایت ازعلامت تجارتی و برخورداری از حقوق مرتبط با آن ثبت علامت در بعد داخلی) ملی (طبق کنوانسیون پاریس میباشد. با نگرشی برتاریخچه این کنوانسیون درخصوص حمایت از مالکیت صنعتی در می‌یابیم که به منظورحمایت از علائم تجارتی درسطح بین المللی بموجب کنوانسیون مزبور صاحب علامت (شخص حقیقی یا حقوقی) میبایست بطور جداگانه تعدادی تقاضانامه را در ادارات کشورهای مختلف عضو به زبانهای گوناگون با پرداخت هزینه‌های متفاوت و صرف زمان طولانی، تودیع نماید. به همین منظور جهت تسهیل روند ثبت بین المللی و تحصیل حقوق ناشی از آن تعدادی از کشورهای عضوکنوانسیون پاریس اتحادیه بین المللی را جهت حمایت از مالکیت صنعتی در راستای کنوانسیون مزبور تشکیل داده و درآن سیستم مادرید را بعنوان دستورالعمل ثبت بین المللی علائم تجارتی تصویب نمودند. این سیستم شامل دو معاهده موافقتنامه مادرید مورخ ۱۸۹۱ و پروتکل مرتبط با آن مصوب ۱۹۸۹ میباشد. این سیستم از طریق دفتربین المللی وایپواداره میشود، هرکشورعضوکنوانسیون پاریس برای حمایت ازحقوق علائم تجارتی اتباع خویش در سایرکشورها، میتواند عضو موافقتنامه، پروتکل و یا هردو آنها گردد.

مدارک مورد نیاز ثبت بین المللی برند در سیستم مادرید:

نامه درخواست ثبت بین المللی برند با درج اسامی کشورهای مورد نظر
معرفی نامه برروی سربرگ شرکت همراه با امضاء مدیران و دارندگان حق امضاء همراه با مهرشرکت برای اشخاص حقوقی و درصورت مراجعه وکیل رسمی ارائه وکالتنامه دادگستری مقدور می‌باشد.
کپی شناسنامه و کارت ملی مدیران و دارندگان حق امضاء شرکت
روزنامه تاسیس و آخرین تغییرات شرکت برای اشخاص حقوقی
ارائه کپی شناسنامه و کارت ملی برای اشخاص حقیقی در صورت مراجعه وکیل رسمی ارائه وکالتنامه دادگستری
اظهارنامه یا اصل گواهی ثبت علامت تجاری درایران جهت رؤیت و کپی آن جهت ضبط در پرونده یا ارائه کپی گواهی ثبت علامت تجاری
تکمیل فرم مخصوص لاتین پس ازمشخص شدن کشورهای موردنظر
برگه محاسبه هزینه‌ها همراه با مهر و امضاء متقاضی
رسید مربوط به پرداخت هزینه بررسی اظهارنامه ثبت بین المللی (پس ازدریافت معرفی نامه از اداره جهت مراجعه به بانک ملی - شعبه عباس آباد)

: کشورهای عضو سیستم ثبت بین المللی مادرید

آنتیگوا و باربادو 19. جمهوری چک 37. ایران 55. ماداگاسکار 73. سان مارینو

آلبانی 20. آلمان 38. ایسلند 56. مقدونیه 74. سائوتومه و پرینسپ

ارمنستان 21. دانمارک 39. ایتالیا 57. مغولستان 75. سوریه

بن ایر 22. الجزیره 40. ژاپن 58. موزامبیک 76. سوازیلند

اتریش 23. استونی 41. کنیا 59. نامیبیا 77. تاجیکستان

استرالیا 24. مصر 42. قرقیزستان 60. نروژ 78. ترکمنستان

آذربایجان 25. اتحادیه اروپا 43. کره جنوبی 61. عمان 79. ترکیه

بوسنی و هرزه گوین 26. اسپانیا 44. کره شمالی 62. لهستان 80.. اوکراین

بلغارستان 27. فنلاند 45. قزاقستان 63. پرتقال 81. . آمریکا

. بحرین 28. فرانسه 46. لیختن اشتاین 64. رومانی 82. اوزبکستان

. بوتان 29. انگلستان 47. لیبریا 65. صربستان 83.. ویتنام

. بوتسوان 30. گرجستان 48. لسوتو 66. روسیه 84.. زامبیا

. بنلوکس 31. غنا 49. لیتونی 67. سودان 85.. کوراکائو

. بلاروس 32. یونان 50. لتونی 68. سوئد 86. سینت مارتین

سوئیس 33. کرواسی 51. موروکو 69. سنگاپور

. چین 34. مجارستان 52. موناکو 70. اسلوونی

. کوبا 35. ایرلند 53. مولداوی 71. اسلوواکی

. قبرس 36. --- 54. مونته نگرو 72. سییرالئون